Pradžia
en

Kas esame

ADVANCED ADVICE yra strateginės plėtros konsultacijų bendrovė įkurta Lietuvoje 2005 metų pabaigoje. Esame viena iš ilgiausiai dirbančių ir labiausiai patyrusių ES investicijų įdarbinimo kompanijų Lietuvoje.

Tikėdami žodžių galia, sąmoningai nenaudojame termino „paramos įsisavinimas“, kuris mums asocijuojasi su beprasmiu ES lėšų švaistymu ir pinigų „deginimu“ ant biurokratijos „laužo“. Savo veiklos apibūdinimui pasirinkome sąvoką „investicijų įdarbinimas“, kurią suprantame kaip atsakingai apgalvotą ir efektyviai įgyvendintą veiksmą, nukreiptą į to vertų tikslų pasiekimą.

Mūsų misija - skatinti visuomenės pažangą įdarbinant viešąsias investicijas sėkmingam didelio poveikio projektų įgyvendinimui.

Savo klientams padedame suplanuoti reikšmingus investicinius projektus, jų įgyvendinimui pritraukti ES fondų finansavimą ir tinkamai juos realizuoti. Mūsų klientai labai įvairūs – nuo stambiausių tarptautinių korporacijų iki mokslo atradimais paremtų startuolių, nuo ministerijų ir savivaldybių iki didžiausių nacionalinių verslo asociacijų ir profesinių sąjungų. Mūsų pasiekimai kalba patys už save –  daugiau apie juos galite sužinoti čia.