Pradžia
en

Finansavimo gamybinės infrastruktūros plėtrai tinkamumo anketa

 

ES fondų investicijos gali būti skirtos tik pareiškėjams ir projektams, atitinkantiems nustatytus tinkamumo finansuoti reikalavimus. Šia anketa siekiame preliminariai patikrinti Jūsų įmonės ir projekto tinkamumą gauti subsidiją pagal priemones "Pramonės skaitmeninimas LT" ir/ar "Eco-inovacijos LT+".

Užpildykite anketą ir preliminariai įvertinsime Jūsų tinkamumą gauti finansavimą. Jeigu matysime, kad Jūsų įmonė ar projektas finansavimo reikalavimų neatitinka, pasiūlysime kaip pašalinti neatitikimus arba, jeigu to padaryti neįmanoma, rekomenduosime nerengti paraiškos šiam kvietimui. 

Pildydami šią anketą neįsipareigojate pasirinkti ADVANCED ADVICE savo konsultantais, bet vistiek rekomenduojame pasidomėti mūsų siūlomomis išskirtinėmis paraiškos rengimo sąlygomis čia>>>

Gavę Jūsų anketą, preliminarų galimybių gauti šią subsidiją įvertinimą pateiksime jums jau kitą darbo dieną. Jūsų pateikti duomenys yra konfidencialūs, bus saugomi pagal BDAR reikalavimus ir, Jums pareikalavus, bus sunaikinti.

Jei turite klausimų dėl anketos pildymo, kreipkitės: +370 677 46585 arba projektai@aadvice.lt 

1. Įmonės pavadinimas
2. Kontaktinio asmens pareigos, vardas ir pavardė
3. Kontaktinio asmens telefono numeris
4. Kontaktinio asmens el. pašto adresas
5. Preliminari numatomos įsigyti įrangos kaina (Eur)
6.1. Jeigu turite, pridėkite planuojamos įsigyti įrangos komercinį pasiūlymą ir/arba techninę specifikaciją.
6.2. Jeigu turite, pateikite nuorodą į gamintojo/tiekėjo internetiniame puslapyje viešai skelbiamą informaciją apie planuojamą įsigyti įrangą.
7. Iš kur sužinojote apie mus?