Pradžia
en

1,5 mln. eurų parama esamos įmonės pajėgumų didinimui

 

2018 m. gruodžio 10 dieną buvo paskelbtas kvietimas teikti paraiškas subsidijoms gauti pagal priemonę „ECO-INOVACIJOS LT+“.

Priemonės "Eco-Inovacijos LT+" pagalba įmonės gali atnaujinti savo gamybinę bazę ir padidinti gamybinius pajėgumus.

  • Projektų finansavimui yra numatyta skirti 32 mln. eurų.
  • Tinkami pareiškėjai: Mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ), veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus ir kurių vidutinės pačių MVĮ pagamintos produkcijos metinės pajamos per pastaruosius 3 finansinius metus arba per laiką nuo MVĮ įregistravimo dienos yra ne mažesnės kaip 145 000 Eur.
  • Didžiausia subsidijos suma: iki 1,5 mln. eurų projektui.
  • Subsidijos intensyvumas labai mažai ir mažai įmonei - iki 45%, o vidutinei įmonei - iki 35%.
  • Paraiškos gali būti teikiamos iki 2019 m. balandžio 10 dienos.
  • Daugiau informacijos apie programą „Eco-Inovacijos LT+“ rasite čia>>>

KAIP PADEDAME GAUTI SUBSIDIJĄ

Patikėkite mums darbus, susijusius su ES subsidijos įdarbinimu, ir užtikrinsime, kad subsidija tarnaus Jūsų tikslams, o ne Jūs – biurokratiniams subsidijų reikalavimams. Teikiame integruotas ES subsidijos įdarbinimo paslaugas:

  • Pasirengimas paraiškos teikimui. Užtikrinsime, kad Jūsų projektas atitinka vertinimo kriterijus ir turi didelius šansus gauti subsidiją.
  • Paraiškos rengimas. Parengsime konkurencingą paraišką ir lydėsime ją vertinimo procese iki teigiamo sprendimo dėl subsidijos skyrimo.
  • Projekto administravimas. Padėsime įgyvendinti projektą pagal donoro reikalavimus, kad subsidija būtų išmokėta laiku ir iki paskutinio cento.
  • Po-projektinis aptarnavimas. Rengsime ataskaitas po projekto ir, jei teks, padėsime išvengti sankcijų už rodiklių nepasiekimą.

ADVANCED ADVICE PRANAŠUMAI

Esame viena iš ilgiausiai ir sėkmingiausiai dirbančių ES investicijų įdarbinimo konsultacinių įmonių ▪ Įmonė nepertraukiamai veikia nuo 2005 metų, o šiuo metu pas mus pagal darbo sutartį dirba 12 profesionalių konsultantų ▪ Esame vieninteliai ES subsidijų įdarbinimo konsultantai Lietuvoje, apsidraudę savo civilinę atsakomybę.

Iš viso aptarnavome (rengėme ir/ar administravome) virš 380 ES finansuojamų projektų, kurių bendras biudžetas viršija 520 mln. € ▪ Esame parengę virš 350 paraiškų, kurių bendras biudžetas viršija 430 mln. € ▪ Virš 85 % mūsų parengtų projektų paraiškų gavo teigiamus sprendimus dėl finansavimo skyrimo ▪ Kai kurių mūsų klientų atsiliepimus galite rasti čia>>>

KAIP PASINAUDOTI MŪSŲ PASLAUGOMIS

Jei norite, kad padėtumėme Jums gauti subsidiją, ar norite gauti nemokamą konsultaciją, susisiekite su mumis: