Pradžia
en

Renginys užsienio investuotojų Lietuvoje įsteigtoms įmonėms

„American Chamber of Commerce in Lithuania“ kartu su ADVANCED ADVICE šių metų gegužės 27 dieną organizuoja renginį „Darbuotojų ugdymas – sėkmės istorijos ir galimybės“. Renginyje savo patirtimi įgyvendinant ES finansuojamus darbuotojų kompetencijų ugdymo projektus pasidalins žinomų užsienio investuotojų „Virtustream LT“, PKC Group Lithuania“ ir „Visma LT“ atstovai.

Primename, kad per pirmąjį kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Žmogiškieji ištekliai Invest LT+“, kuri buvo skirta užsienio investuotojų valdomų kompanijų darbuotojų mokymų subsidijavimui, iš viso buvo pateikta 61 paraiška, o bendra prašoma finansavimo suma siekė 12,56 mln. eurų. Teigiamą sprendimą dėl finansavimo gavo 36 projektai, kuriems bendrai skirta 6,03 mln. eurų ES investicijų darbuotojų kvalifikacijos kėlimui.

Planuojama, kad 2016 m. II ketvirtį bus paskelbtas antras kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Žmogiškieji ištekliai Invest LT+“. Užsienio investuotojus kviečiame į renginį, kurio metu jie galės sužinoti apie subsidijų darbuotojų mokymams gavimo sąlygas ir iš pirmų lūpų išgirsti kitų užsienio investuotojų, kurie jau pasinaudojo šia ES finansavimo galimybe, pasakojimus apie šių subsidijų įdarbinimo iššūkius ir gerąją praktiką.

Data: 2016 m. gegužės 27 d. Vieta: Holiday Inn, Šeimyniškių g. 1, Cousteau salė. Renginys yra nemokamas.

Renginio programa:

9:00 – 9:15 Registracija / Pasitikimo kava

9:15 – 9:30 Įžanginis žodis

„Advanced Advice“ direktorius Ilja Malkin

9:30 – 10:30 ES fondų finansuojamos priemonės „Žmogiškieji ištekliai Invest LT+“ pristatymas: subsidijos sąlygos ir galimybės

„Advanced Advice“ asocijuota konsultantė Božena Ruselevič

10:30 – 10:50 Kavos pertrauka

10:50 – 12:00 Panelinė diskusija „Sėkmės istorijos rengiant ir įgyvendinant darbuotojų kvalifikacijos kėlimo projektus, finansuojamus ES lėšomis“

„Virtustream LT“ vykdančioji direktorė Kamilė Ciechanavičiūtė

„Visma Lietuva“ Finansų vadovė Lina Arcimavičienė ir Plėtros vadovė Justina Raškauskienė

„PKC Group Lithuania“ Personalo vadovė Jekaterina Lastočkina ir Mokymų specialistė Brigita Jasnauskaitė

12:00 – 12:30 Užsienio investuotojų tinklaveika

Renginys yra nemokamas, tačiau yra būtina išankstinė registracija.

Kviečiame užpildyti trumpą registracijos formą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą: https://goo.gl/dl9deK. Registracija vyksta iki 2016 m. gegužės 25 dienos.