Pradžia
en

„Pralaužėme ledus“ iš vietos nejudančioje „SMART FDI“ priemonėje

ADVANCED ADVICE komanda parengė ir Lietuvos verslo paramos agentūros vertinimui pateikė projekto „Inovatyvios konversijų rodiklio optimizavimo sistemos sukūrimui skirti moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra (SmartCRO)“ paraišką. Tai vos trečioji paraiška pagal priemonę „SMART FDI“, kuri startavo 2017 m. birželio 22 d.  

Projekto pareiškėjas Nyderlandų startuolis „Kwyck B.V.“ sukūrė ir vysto „Convious“ platformą, kuri skirta pramogų parkų bilietų pardavimo procesui gerinti ir duomenims apie lankytojų jautrumą kainoms rinkti. Platforma teikia tokias paslaugas kaip individualizuota kainodara, pajamų valdymas, vartotojo elgsenos nukreipimas.

Projekto metu bus sukurta inovatyvi konversijų rodiklio optimizavimo platforma, kuri leis užtikrinti mažesnį investicijų į pardavimų optimizavimą poreikį, didesnę investicijų grąžą, greitesnį ir patikimesnį rezultatą. Projekto metu numatoma vykdyti mokslinius tyrimus, skirtus inovatyviai konversijų optimizavimo platformos koncepcijai vystyti ir validuoti, ir eksperimentinę plėtrą, skirtą inovatyvios konversijų optimizavimo platformos prototipui sukurti ir pademonstruoti realaus veikimo sąlygomis.

Daugiau informacijos apie „Kwyck B.V.“ projektą rasite „Verslo žinių“ straipsnyje čia >>>