Pradžia
en

Dar vienas užsienio investuotojas pasinaudojo ADVANCED ADVICE paslaugomis

ADVANCED ADVICE komanda parengė dar vieną paraišką pagal priemonę „SMART FDI“. Šį kartą gilinomės į dirbtinio intelekto ir žmogaus elgsenos prognozavimo technologijas.

Projekto pareiškėjas Belgijos bendrovė „Sentiance N.V.“, į kurią yra investavusi technologijų milžinė „Samsung“, vysto dirbtiniu intelektu grįstą žmonių įpročių tyrimo technologiją. Vystoma technologija leidžia naudoti įvairiuose prieigą prie interneto turinčiuose įrenginiuose esančių sensorių renkamą informaciją bandant geriau pažinti vartotojų elgseną ir kontekstą, kuris išprovokavo tokį elgesį. Iš gautų duomenų „Sentiance“ platforma gali sudaryti ne tik apibendrintą visų vartotojų profilį, bet ir atskirą konkretaus vartotojo profilį. Platforma naudojama draudimo, sveikatos apsaugos, išmaniųjų namų, „bendraujančių“ automobilių ir komercinėms reikmėms naudojamose programų sistemose.

Projekto metu numatoma sukurti žmogaus elgsenos prognozavimo platformą. Kuriami inovatyvūs algoritmai ir metodai įgalins surinkti informaciją apie buvusį vartotojo elgesį bei padaryti individualiam vartotojui pritaikytą prognozę. Kuriamas produktas įgalins prognozuoti ne tik sekantį vartotojo veiksmą, tačiau ir visą seką vartotojo ateities veiksmų. Todėl bus galima prognozuoti, kaip keisis vartotojų įpročiai ateityje. Tiksliniai klientai šią informaciją galės panaudoti produktų vystymo, rinkodaros, pardavimų, santykių su klientais valdymo ir kitose srityse. Numatoma, kad kuriamas produktas leis vartotojų elgsenos prognozavimo tikslumą padidinti net 30 proc. ir daugiau, lyginant su dabar naudojamais metodais. 

Daygiau informacijos apie „Sentiance“ projektą rasite „Verslo žinių“ straipsnyje čia >>>