Pradžia
en

ADVANCED ADVICE klientui skirta subsidija elgsenos prognozavimo technologijos kūrimui

2018 m. rugpjūčio 21 dieną Energetikos ministro, laikinai pavaduojančio Ūkio ministrą, įsakymu Belgijos duomenų mokslo įmonei „Sentiance Baltics“ buvo skirta 523 tūkst. eurų ES subsidija. Projekto „Žmogaus elgsenos prognozavimo technologijos sukūrimui skirti moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra“ bendra vertė siekia beveik 776 tūkst. eurų.

Tai jau penkta Advanced Advice komandos sėkmingai parengta paraiška, gavusi teigiamą sprendimą dėl finansavimo pagal priemonę „Smart FDI“ ir jos pirmtakę „SmartInvest LT+“. Iš viso pagal šias priemones finansavimas buvo skirtas 11 projektų.

Mūsų klientas „Sentiance Baltics“ priklauso belgų „Sentiance“ įmonių grupei, vystančiai dirbtiniu intelektu grįstas žmonių įpročių tyrimo technologijas. Šios technologijos leidžia naudoti įvairiuose prieigą prie interneto turinčiuose įrenginiuose esančių sensorių renkamą informaciją bandant geriau pažinti vartotojų elgseną ir kontekstą, kuris išprovokavo tokį elgesį.

Projekto metu numatoma sukurti žmogaus elgsenos prognozavimo platformą. Kuriami inovatyvūs algoritmai ir metodai įgalins surinkti informaciją apie buvusį vartotojo elgesį bei padaryti individualiam vartotojui pritaikytą prognozę. Kuriamas produktas įgalins prognozuoti ne tik sekantį vartotojo veiksmą, tačiau ir visą seką vartotojo ateities veiksmų. Todėl bus galima prognozuoti, kaip keisis vartotojų įpročiai ateityje. Tiksliniai klientai šią informaciją galės panaudoti produktų vystymo, rinkodaros, pardavimų, santykių su klientais valdymo ir kitose srityse. Numatoma, kad kuriamas produktas leis vartotojų elgsenos prognozavimo tikslumą padidinti net 30 proc. ir daugiau, lyginant su dabar naudojamais metodais.

Apie šį projektą rašė ir „Verslo žinios“. Straipsnį galite perskaityti čia >>>