Pradžia
en

"Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams": tinkamumo anketa

ES fondų investicijos gali būti skirtos tik pareiškėjams ir projektams, atitinkantiems nustatytus tinkamumo finansuoti reikalavimus. Šia anketa siekiame preliminariai patikrinti Jūsų įmonės ir projekto tinkamumą gauti subsidiją pagal priemonę "Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams".

Užpildykite anketą ir preliminariai įvertinsime Jūsų tinkamumą gauti finansavimą. Jeigu matysime, kad Jūsų įmonė ar projektas finansavimo reikalavimų neatitinka, pasiūlysime kaip pašalinti neatitikimus arba, jeigu to padaryti neįmanoma, rekomenduosime nerengti paraiškos šiam kvietimui. 

Pildydami šią anketą neįsipareigojate pasirinkti ADVANCED ADVICE savo konsultantais, bet vistiek rekomenduojame pasidomėti mūsų siūlomomis paraiškos rengimo sąlygomis čia>>>

Gavę Jūsų anketą preliminarų galimybių gauti šią subsidiją įvertinimą pateiksime Jums jau kitą darbo dieną. Jūsų pateikti duomenys yra konfidencialūs ir, Jums pareikalavus, bus sunaikinti.

Jei turite klausimų dėl anketos pildymo, kreipkitės į Rūtą Gumbelevičiūtę, +370 648 02884 ar ruta.g@aadvice.lt

1. Įmonės pavadinimas.
2. Kontaktinio asmens pareigos, vardas ir pavardė.
3. Kontaktinio asmens telefono numeris.
4. Kontaktinio asmens el. pašto adresas.
5. Ar Jūsų įmonė yra valdoma (kontroliuojama) užsienio investuotojo, t.y. užsienio investuotojas tiesiogiai ar per dukterinę įmonę valdo daugiau kaip 50% Jūsų įmonės akcijų?
6. Nurodykite datą, kada Jūsų įmonė buvo įsteigta (įsigyta) užsienio investuotojo.
7. Kiek darbuotojų planuojate apmokyti projekto metu (18 mėnesių laikotarpiu)?
8. Iš kur sužinojote apie mus?