Naujienos

Kviečiame inovacijų kūrėjus bendradarbiavimui

Pagal priemonę „Intelektas LT“ inovatoriams bus skirta 100 mln. eurų. Sužinokite, kaip galime padėti Jūsų verslui gauti šią ES investiciją MTEP projekto įgyvendinimui.

Užsienio investuotojų R&D projektams skirs 40 mln. eurų

Nuo birželio 23 dienos užsienio investuotojai gali gauti iki 10 mln. eurų subsidiją MTEPI veiklai ir infrastruktūros kūrimui pagal priemonę "SMART FDI"

Atnaujinta ilgai laukta subsidijų darbuotojų mokymams programa

Nuo 2017 birželio 27 dienos užsienio investuotojų valdomos įmonės vėl galės pretenduoti į iki 0,5 mln. eurų subsidiją savo darbuotojų kompetencijų ugdymui

Pasirenkite reikšmingam poveikio aplinkai mažinimui

Iki 2017 m. gegužės pabaigos įmonės gali teikti paraiškas subsidijoms gauti pagal priemones „EkoInovacijos LT“ ir „Auditas Pramonei LT“, pagal kurias planuojama paskirstyti beveik 1,8 mln. eurų.

Iki 700 000 eurų subsidija kultūros paveldo objektų tvarkymui

Valdote dvarą, muziejų ar istorinę sodybą? Norite gauti subsidiją jos rekonstravimui ir įrengimui? Kviečiame teikti paraiškas subsidijai gauti iki 2017 m. spalio 2 d.

Iki 2,9 mln. eurų parama pažangių gamybos įrengimų pirkimui

Gaminate? Norite nugalėti tarptautinėje konkurencinėje kovoje? Sužinokite, kaip tai padaryti gavus subsidiją pagal priemonę „DPT Pramonei LT+“.

Išskirtinis pasiūlymas pramonės įmonėms

Sužinokite, kaip gauti 500.000 eurų subsidiją energijos iš atsinaujinančių energijos išteklių gamybos pajėgumų įrengimui. 

Kandidatų į praktikantus dėmesiui

ADVANCED ADVICE skelbia atranką į 2017 m. pradžios praktikas mūsų įmonėje. Jei nori sužinoti, kaip veikia ES investicijos ir gauti jų įdarbinimo įgūdžių, kandidatuok ir prisijunk prie mūsų. 

Renginys užsienio investuotojų Lietuvoje įsteigtoms įmonėms

Gegužės 27 d. renginyje „Darbuotojų ugdymas – sėkmės istorijos ir galimybės“ užsienio investuotojams pristatysime aktualią informaciją apie ES subsidijų darbuotojų ugdymui įdarbinimą, jo iššūkius ir sėkmės istorijas.

Užsienio investuotojai gali gauti subsidiją R&D veiklai ir infrastruktūrai

Užsienio investuotojai ar jų valdomos įmonės iki 2016-08-02 gali teikti paraiškas iki 6,5 mln. eurų subsidijai gauti pagal programą „Smartinvest LT+“

Pasakojame apie dažniausias franšizės davėjų klaidas

„Verslo žinių“ straipsnyje Ilja Malkin komentuoja „Donut LAB“ plėtrą franšizės būdu 

ADVANCED ADVICE parengtos paraiškos – tarp gavusių didžiausią finansavimą

Paskelbti projektų paraiškų, teiktų pagal priemonę "Žmogiškieji ištekliai INVEST LT+", galutinio vertinimo rezultatai 

Subsidijos neigiamą poveikį aplinkai mažinančios įrangos pirkimui

Balandžio 11 dieną Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas paskelbė kvietimą teikti paraiškas subsidijoms gauti. Subsidijos dydis – iki 200000 €.

Džiaugiamės mūsų kliento „VISMA Lietuva“ sparčiu augimu

Sėkmingas ES investicijomis finansuoto projekto įgyvendinimas sukūrė prielaidas sparčiam „VISMA Lietuva“ augimui

Ilja Malkin išrinktas į LVKA valdybą

Nuo 2016 metų kovo Lietuvos vadybos konsultantų asociacija (LVKA) turi naują valdybą 

AUDIMAS franšizės gavėjo sėkmės istorija

ADVANCED ADVICE pagalba sukurta AUDIMO franšizė sulaukė teigiamo franšizės gavėjų įvertinimo

Džiaugiamės 100% mūsų rengtų paraiškų sėkme

Visos ADVANCED ADVICE parengtos paraiškos gavo teigiamus sprendimus dėl finansavimo skyrimo pagal priemonę „E-Verslas LT“

„CAPITAL REALTY“ tapo didžiausia Lietuvoje NT agentūra pagal brokerių skaičių

ADVANCED ADVICE ekspertų pagalba sukurtas „CAPITAL REALTY“ franšizės davėjo verslas sėkmingai plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir žengia į užsienį

ADVANCED ADVICE parengta paraiška – tarp 6 gavusių finansavimą

Mūsų klientui UAB „OPTIDA“ parengta paraiška laimėjo tarptautinį Europos inovacijų programos EUROSTARS-2 konkursą

Mūsų klientas „COWI Lietuva“ planuoja verslo plėtrą

Sėkmingas 4 ES investicijomis finansuotų projektų, kuriuos aptarnavo ADVANCED ADVICE, įgyvendinimas sukūrė prielaidas tolimesnei „COWI Lietuva“ plėtrai

Užsienio investuotojai gali gauti subsidiją inovacijų kūrimui

Užsienio investuotojai ar jų valdomos įmonės iki 2016-04-11 gali teikti paraiškas iki 6,5 mln. eurų subsidijai gauti pagal programą „Smartinvest LT+“

Kviečiame bendradarbiauti inovacijų kūrėjus

60 mln. eurų subsidijų bus paskirstyta projektams pagal priemonę „Intelektas LT. Bendri mokslo ir verslo projektai“. Sužinokite daugiau apie tai, kaip pasinaudoti šia subsidija.

ADVANCED ADVICE sėkmingai tarpininkavo franšizės įsigijimo sandoriui

Padėjome 34 pasaulio šalyse veikiančiam franšizės davėjui REISSWOLF rasti franšizės gavėją ir pradėti veiklą Lietuvos rinkoje.

ADVANCED ADVICE parengtai paraiškai - didžiausias subsidijos intensyvumas

Paskelbta galutinė priemonės „Regio Invest LT+“ projektų vertinimo rezultatų suvestinė. Subsidijos skirtos 19 projektų, kurių bendra vertė viršija 77,87 mln. eurų. 

Didžiausia subsidija skirta ADVANCED ADVICE parengtai paraiškai

Pagal priemonę "Expo Sertifikatas LT" beveik 94 tūkst. eurų skirta dantų priežiūrai, gydymui ir protezavimui skirtų inovatyvių produktų gamintojos UAB „Medicinos linija“ projektui. 

„The Palladium Group“ suvienija jėgas su „GRM Futures Group“

Pasaulinis strateginės vadybos konsultacijų bendrovių tinklas „The Palladium Group“ paskelbė apie susijungimą su viena didžiausių pasaulyje tarptautinio vystymo kompanijų „GRM Futures Group“.

Seminaras „Franšizės tinklo kūrimas ir plėtra - nuo idėjos iki sėkmingo verslo“

Lietuvos verslo konfederacija, ADVANCED ADVICE ir Sorainen kovo 26 dieną kviečia į naują praktinės patirties pagrindu parengtą seminarą busimiems franšizės davėjams.

Išskirtinės eksporto skatinimo konferencijos vasario 26 ir 27 dienomis

Kviečiame į ADVANCED ADVICE organizuojamas konferencijas įmonėms, norinčioms eksportuoti į Skandinavijos, Arabų ir Pietryčių Azijos šalis. 

ADVANCED ADVICE parengtas projektas įvertintas geriausiai

Iš 20 pateiktų paraiškų ADVANCED ADVICE parengtas UAB VEIKA projektas surinko daugiausiai balų vertinimo metu

ADVANCED ADVICE kalba apie franšizavimą

Žinių radijo eteryje kalbėjome apie tai, ar franšizė yra verslo sekmės receptas? 

Pristatome "Franchise Hub" Spalio naujienlaiškį

Ar galėtų žinomas milijardierius Warren Buffet gauti savo mėgstamą desertą Baltijos šalyse? Apie tai skaitykite mūsų naujienlaiškyje.

Kviečiame į išskirtinį strateginės vadybos kursą

Pirmą kartą pasaulinio lygio strateginės vadybos kompetencijų tobulinimo kursas „The Kaplan-Norton BSC Certification Boot Camp™“ vyks netoli Lietuvos – Stokholme lapkričio 24-27 dienomis.

72% vadovų mano, kad jų verslo modeliui iškils grėsmių

Lyderiaujanti strategijos įgyvendinimo konsultavimo kompanija „Palladium Group“ atliko Globalų strategijos įgyvendinimo ir lyderystės tyrimą

ADVANCED ADVICE teiks Strateginės vadybos konsultacijas

ADVANCED ADVICE tapo garsaus strateginių konsultacijų tinklo „The Palladium Group“ nare

Paskelbtos 2014 metų franšizavimo tyrimo ataskaitos

ADVANCED ADVICE parengė 2014 metų franšizavimo tyrimo, atlikto Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje, ataskaitas

Ieškome franšizavimo konsultanto

ADVANCED ADVICE pildo Franchise marketing and sales komandą. Paraiškų laukiame iki 2014 m. rugpjūčio 29 dienos. Bus smagu. Kviečiame!!!

Vasariškas franšizavimo naujienlaiškis

Liepos laidos naujienlaiškis pasakoja apie automatinių skalbyklų verslo raidą pasaulyje ir šios srities franšizavimo galimybes. Taip pat apžvelgiame karščiausias naujienas iš franšizavimo pasaulio. Pasidomėkite!

FRANCHISE HUB Gegužės mėn. naujienlaiškis

Naujausias FRANCHISE HUB naujienlaiškis išsamiau papasakos apie kavos namų franšizavimo galimybes Baltijos šalyse, pristatys naują franšizę bei pateiks šviežias franšizavimo naujienas. 

FRANCHISE HUB Balandžio mėn. naujienlaiškis

Naujausias FRANCHISE HUB naujienlaiškis išsamiau papasakos apie virtuvės prekybos franšizių verslo sektorių - franšizavimo sektorius kuris yra įdomesnis nei gali atrodyti iš pradžių. Naujienlaiškis taip pat pristato naują franšizę Lietuvos rinkai ir pateikia franšizavimo pasaulio naujienas Jums. Smagaus skaitymo! 

Kodėl aš dirbu ADVANCED ADVICE?

Vadybos konsultacijų verslo sėkmei svarbiausi yra žmonės. Šiuo metu mes plečiame komandą ir ieškome tų, kurie tiki tuo, kuo tikime mes.

ADVANCED ADVICE ekspertai Verslo LAB‘as renginiuose

ADVANCED ADVICE franšizavimo ekspertai balandžio 9, 10 ir 24 dienomis dalinsis žiniomis su Verslo LAB‘as auditorijomis Tauragėje, Vilniuje ir Varėnoje.

ADVANCED ADVICE dalyvavo PARIS FRANCHISE EXPO 2014

ADVANCED ADVICE dalinasi karščiausiomis naujienomis ir įdomiausiais pasiūlymais iš didžiausios Europoje franšizavimo parodos. 

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu – BERNELIŲ UŽEIGA

BERNELIŲ UŽEIGA restoranas besirūpinantis etnokultūros puoselėjimu ir saugojimu. Čia lankytojams siūlomi tradiciniai lietuviškos virtuvės patiekalai bei gilia senove ir lietuviška tautine dvasia alsuojanti aplinka.

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu – ZINE

ZINE yra skaitmeninės rinkodaros paslaugas teikianti franšizė iš Didžiosios Britanijos.

Kviečiame plačiau apie šią franšizę sužinoti žemiau pateikiamame interviu bei atvykti aplankyti jų stendą Brand4Baltic 2013 konferencijos ir mugės metu.

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu - LINGUAPHONE GROUP

LINGUAPHONE GROUP yra pasaulinė anglų kalbos mokymų programos lyderė su 110 metų patirtimi. Ji mugėje pristatys dvi mokymų programas - DIRECT ENGLISH ir PINGU'S ENGLISH.

Kviečiame susipažinti su franšizėmus pateiktame interviu bei "Brand4Baltic 2013" franšizavimo konferencijos ir mugės metu.

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu - YO YO FROZEN YOGHURT

YOYO Frozen Yoghurt – tai savitarnos kavinių tinklas, kur svečiai turi galimybę patys susikurti skanų šaldytą jogurtą, pagardinant jį pasirinktais priedais.

PROFESIONALAUS VERSLO PATIRTIS AR AISTRA KURTI VERSLĄ NUO NULIO

Šiandien kuriantieji savo naujus verslus, gali naudotis iš pirmo žvilgsnio paprasta startup‘ų sėkmės formulę, pagal kurią gera idėja, kompetentinga komanda ir tinkamas finansavimas užtikrina sėkmę. 

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu - PAPARAZZI

Baras Paparazzi yra populiarus kokteilių baras, skirtas vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantiems žmonėms bendrauti, praleisti laisvalaikį ir susipažinti su naujais žmonėmis. PAPARAZZI yra vienas sėkmingiausių kokteilių barų suteikiantis lankytojams unikalią aplinką ir kokybę.  

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu - IXINA

IXINA yra tarptautinis virtuvės baldų ir elektronikos prekybos tinklas kuris pradėjo savo veiklą Belgijoje. Šiuo metu IXINA yra pirmaujantis virtuvės baldų ir įrangos tinklas Belgijoje. Šis prekės ženklas plečiasi franšizės būdu ir jau yra atidaręs virš 170 franšizinių parduotuvių. Šiuo metu IXINA turi 46 parduotuves Belgijoje, 90 Prancūzijoje, 6 Alžyre, 5 Kinijoje, 2 Moroke, 3 Tunise ir Kambožoj, 2 Vietname ir Egipte, 3 Saudo Arabijoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Rusijoje ir Lenkijoje. 2012 metais IXINA pardavė 50 000 virtuvių, sugeneravo daugiau nei €273.000.000 pajamų ir įdarbina virš 1000 darbuotojų. 

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu – ČILI PICA

Prieš 16 metų restoranų veiklą Vilniuje, Lietuvoje pradėjusi „Čili pica“ šiandien rinkoje užima lyderio pozicijas ir yra didžiausias viešojo maitinimo tinklas Pabaltijo šalyse. 

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu – SOYA

SOYA franšizė – tai galimybė kartu pasinaudoti ilgamete didžiausio Baltijos šalyse maitinimo įstaigų tinklo „Čili“ patirtimi. Kasmet skirtinguose miestuose duris atveria vis nauji „Čili“ restoranai.

Interviu su Brand4Baltic 2013 dalyviu – CHARLIE PIZZA

CHARLIE PIZZA – tai europietiškos virtuvės restoranas, skirtas visiems, kurie mėgsta picas, salotas, makaronus ir kitus patiekalus, kas vertina modernumą, suderintą su jaukia ir malonia atmosfera. Tai restoranas kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus ir išsilavinimo.

ADVANCED ADVICE tarp sparčiausiai augančių paslaugas verslui teikiančių kompanijų

ADVANCED ADVICE yra trečioje vietoje „Verslo žinių“ skelbiamame verslo paslaugų bendrovių augimo reitinge 

ADVANCED ADVICE kalba apie franšizės įsigijimą

ŽINIŲ RADIJO eteryje kalbama apie franšizės įsigijimo aspektus ir 2013 m. lapkričio pabaigoje Vilniuje ir Rygoje organizuojamą tarptautinę franšizavimo konferenciją ir mugę BRAND4BALTIC 2013

ADVANCED ADVICE patarinėja norvegų kompanijos JOTRON plėtrai Lietuvoje

Didžiausiems pasaulio oro uostams ir laivybos bendrovėms modernius komunikacijos prietaisus gaminanti norvegų JOTRON plečia veiklą Lietuvoje

Lietuvoje sukurta sistema „GERA PRAKTIKA“ įvertinta Europos mastu

2013 m. liepos 17-18 dienomis ADVANCED ADVICE vadovas Briuselyje pristatė profesinių praktikų paieškos ir organizavimo sistemą "GERA PRAKTIKA"

ADVANCED ADVICE kalba apie franšizavimą Lietuvoje

„Lietuvos žinios“ parengė išsamų straipsnį apie franšizavimo plėtrą Lietuvoje. Šiame straipsnyje yra ir ADVANCED ADVICE vadovo Iljos Malkin komentarai.

ADVANCED ADVICE interviu tarptautiniame franšizavimo portale

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin interviu apie franšizavimo galimybes ir perspektyvas Lietuvoje paskelbtas viename didžiausių franšizavimo portalų pasaulyje FRANCHISOPEDIA. 

ADVANCED ADVICE didina darbo našumą ir lankstumą

ADVANCED ADVICE įdiegė integruotą darbų srautų valdymo, buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo bei ryšių su klientais valdymo informacinę sistemą.

ADVANCED ADVICE konsultuoja HESBURGER Lietuvoje

ADVANCED ADVICE prisideda prie Suomijos kapitalo bendrovės HESBURGER majonezo gamyklos įkūrimo Kauno rajone.  

Kviečiame teikti paraiškas konkursui GERA PRAKTIKA

ADVANCED ADVICE kviečia organizacijas, priimančias praktikantus, ir studentus, atlikusius praktikas, pretenduoti į apdovanojimus nacionaliniame konkurse GERA PRAKTIKA.

ADVANCED ADVICE džiaugiasi sėkminga COWI plėtra

ADVANCED ADVICE konsultuoja Danijos kapitalo bendrovę COWI Lietuvoje steigiant dizaino ir komunikacijos centrą

ADVANCED ADVICE kalba apie profesines praktikas

2013 metų kovo 7 d. ŽINIŲ RADIJO laidoje „Verslo bitės“ dalyvavo ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin

Kviečiame Jus į seminarą „Viskas apie franšizę“

2013 m. kovo 6 d. Estijos Respublikos ambasadoje vyks seminaras apie franšizavimą skirtas įmonių vadovams, verslo vystymo vadovams, finansų vadovams

ADVANCED ADVICE „Jaunimo susitikime 2013“ Londone

2013 m. kovo 9 dieną Ilja Malkin dalyvaus Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungos organizuojamame „Jaunimo susitikime 2013“ Londone

Ilja Malkin tapo AmCham valdybos nariu

2013 m. vasarį ADAVNCED ADVICE direktorius Ilja Malkin paskirtas American Chamber of Commerce in Lithuania valdybos nariu

ADVANCED ADVICE kalba apie darbo vietų kūrimą jaunimui

2013 metų vasario 7 d. ŽINIŲ RADIJO laidoje „Verslo bitės“ dalyvavo ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin

ADVANCED ADVICE – sparčiausiai 2012 metais augusi konsultacijų ir mokymų bendrovė

„Verslo žinios“ skelbia, kad pagal 2012 metų rezultatus ADVANCED ADVICE pakilo į 11 vietą tarp didžiausių Lietuvos Verslo konsultacijų ir mokymų bendrovių

ADVANCED ADVICE – stambių užsienio kompanijų, investuojančių Lietuvoje, pasirinkimas

Nuo 2011 metų pagal priemonę INVEST LT+ ADVANCED ADVICE parengė 12 projektų (iš 24 finansuotų), kurių bendra paramos suma viršija 30 mln. Lt. 

2013 metų Lietuvos ralio čempionate dalyvaus ADVANCED ADVICE Racing team

ADVANCED ADVICE Racing team startuos HALLS WinterRally, kuris vyks sausio 26 d. Utenos apylinkėse

ADVANCED ADVICE kalba apie verslumą, Valstybės paramą naujiems verslams, startuolius ir jų ekosistemą.

2013 metų sausio 10 d. ŽINIŲ RADIJO laidoje „Verslo bitės“ dalyvavo ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin. 

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - PIZZEMPORIO

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - PIZZEMPORIO

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - ALFREDO'S GALLERY

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - ALFREDO'S GALLERY

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - INSALATE ITALIANE

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - INSALATE ITALIANE 

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - CITY FASHION

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - CITY FASHION

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - CRUSTUM

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - CRUSTUM. 

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - ESSENTIAL BEAUTY

Interviu su vienu iš  BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - ESSENTIAL BEAUTY. 

BUYBRAND 2012 įvyks Maskvoje dešimtą kartą

Vienas iš pagrindinių Rusijos verslo pasaulio įvykių – X Tarptautinis franšizavimo ir kitų verslo galimybių forumas BUYBRAND – įvyks Maskvoje, spalio 9-11 dienomis,  centriniame parodų komplekse ЭКСПОЦЕНТР. 

BRAND4BALTIC 2012 “Vilniaus franšizavimo diena“ skelbia lankytojų registracijos pradžią

BRAND4BALTIC 2012 „Vilniaus franšizavimo diena“ pradeda lankytojų registraciją ir visi norintys dalyvauti renginyje gali registruotis BRAND4BALTIC 2012 „Vilniaus franšizavimo diena“ internetinėje svetainėje. 

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - FLORAL IMAGE

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - FLORAL IMAGE. 

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - BASKIN-ROBBINS

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - BASKIN-ROBBINS

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - MY CULTURE

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - MY CULTURE. 

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - INVITRO

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - INVITRO. 

Interviu su BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyviu - RE/MAX

Interviu su vienu iš BRAND4BALTIC 2012 "Vilniaus franšizavimo diena" dalyvių - RE/MAX. 

ADVANCED ADVICE Sales LAB vadovas Severinas Žilinskis išrinktas Rytų Europos franšizės asociacijos pirmininku

Severinas Žilinskis, dabartinis ADVANCED ADVICE Sales LAB vadovas ir Lietuvos franšizės centro direktorius (www.fransizescentras.lt), buvo išrinktas Rytų Europos franšizės asociacijos (www.easteuropefranchise.org) pirmininku.

BRAND4BALTIC 2012 “Vilniaus franšizavimo diena”

Sulaukę daug teigiamų atsiliepimų iš dalyvių ir franšizių davėjų, BRAND4BALTIC organizatoriai džiaugiasi galėdami pranešti apie antrąjį BRAND4BALTIC renginį. Šiais metais labiausiai bus akcentuojama galimybė potencialiems franšizės gavėjams susitikti su žinomais franšizės davėjais iš įvairių pasaulio šalių. Konsultacinė kompanija ADVANCED ADVICE į renginį planuoja pasikviesti ir atstovauti savo klientus - franšizės davėjus iš Europos, JAV ir Australijos.

Naujas ADVANCED ADVICE biuras

Nuo 2012 metų gegužės 21 dienos visas ADVANCED ADVICE kolektyvas, besidžiaugiantis puikiais darbo rezultatais, pradėjo dirbti naujose patalpose.

ADVANCED ADVICE džiaugiasi iniciatyvomis mažinti jaunimo nedarbą

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin 2012 m. vasario 15 d. dalyvavo vykusiame LR Vyriausybės ir Europos komisijos susitikime, kuriame buvo aptariamos Lietuvos jaunimo užimtumo didinimo priemonės. Dienraštis "Lietuvos rytas" rašo apie šiuo metu akualią Lietuvos jaunimo nedarbo problemą. ADVANCED ADVICE džiaugiasi vykstančiomis iniviatyvomis ir galimybe prisidėti prie šios problemos masto mažinimo. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje dienraščio "Jaunimo nedarbas mažėtų, jei studijų metais būtų kaupiama patirtis".

ADVANCED ADVICE "Žinių radijo" laidoje "Tikrasis motyvas"

ADVANCED ADVICE direktorius dalyvavo ŽINIŲ RADIJO laidoje TIKRASIS MOTYVAS. Laidos diskusija: "Kaip valdžia ruošiasi įveikti jaunimo nedarbą?"

ADVANCED ADVICE pataria, kaip nesuklysti pasirenkant konsultantą

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin verslo dienraštyje "Verslo žinios" dalinasi žiniomis, kaip nesuklysti pasirenkant ES SF paramos siekiančių projektų konstultantus. Straipsnio tema - "Įmonės irgi turi gerai atlikti namų darbus".

ADVANCED ADVICE apie saugesnį būdą pradėti verslą

ADVANCED ADVICE komanda dalijosi franšizavimo žiniomis portale-žurnale "BZN START". Straipsnio tema - "FRANŠIZĖ - SAUGESNIS BŪDAS PRADĖTI VERSLĄ?"

ADVANCED ADVICE dalinosi savo žiniomis didžiausioje Azijoje franšizių parodoje

Gruodžio 2-3 dienomis Naujajame Delyje, Indijoje įvyko didžiausia Azijoje franšizavimo paroda FRANCHISE INDIA 2011. Šio kasmetinio, šiemet jau devintą kartą įvykusio renginio, organizatorius yra ADVANCED ADVICE partneris – įtakingiausia ir didžiausia franšizavimo konsultacijų kompanija FRANCHISE INDIA HOLDINGS LTD.

ADVANCED ADVICE apie profesinę praktiką ir jos organizavimą Lietuvoje

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin dalyvavo ŽINIŲ RADIJO laidoje VERSLO BITĖS. Diskusijos tema - "Ar Lietuvoje profesinė praktika gali būti vadinama gera praktika?".

NETEISINGOS INFORMACIJOS PANEIGIMAS

Savaitraštis „Balsas.lt savaitė“ atsiprašė ADVANCED ADVICE direktoriaus Iljos Malkin dėl netinkamo jo nuotraukos panaudojimo.

ADVANCED ADVICE dalyvavo Vadybos ir ekonomikos studijų programų profesinės praktikos organizavimo galimybių ir priemonių pristatyme

2011 m. spalio 25 d. ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin dalyvavo renginyje „Vadybos ir ekonomikos studentų praktika: efektyvaus organizavimo galimybės ir priemonės“ ir pristatė praktikos organizavimo modelio kūrimo ir diegimo projektą bei dalyvavo diskusijoje „Kaip efektyviai organizuoti studentų praktiką?“.

ADVANCED ADVICE dalyvaus seminare „Modernios verslo finansavimo galimybės: privatus kapitalas ir rizikos kapitalas“.

2011 m. spalio 26 d. ADVANCED ADVICE partneris dr. Audrius Dzikevičius skaitys pranešimą seminare „Modernios verslo finansavimo galimybės: privatus kapitalas ir rizikos kapitalas“.

ADVANCED ADVICE apie verslo pradžią Lietuvoje.

„Lietuvos ryto“ televizija parengė reportažą apie lietuvių verslumą. UAB ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin dalinasi savo patirtimi.

Apie sustikimą su ADVANCED ADVICE žurnale "FRANCHISE WORLD"

Apie franšizės žinynus ir susitikimą su ADVANCED ADVICE rašo Penny Hopkinson, Manual Writers International įkūrėja.

Franšizės davėjai žvalgosi Lietuvoje

Verslo naujienų dienaraštis "Verslo žinios" rašo apie užsienio davėjų Lietuvoje potencialą bei pateikia franšižės davėjų, ieškančių plėsti savo tinklą Lietuvoje sąrašą.

Verslininkai kviečiami į franšizavimo dieną Vilniuje

Verslininkai kviečiami į ketvirtadienį, balandžio 28-ąją, Vilniuje vyksiančius tarptautinės franšizavimo dienos „Brand 4 Baltic“ renginius.

Lietuvoje kontaktų ieškos žinomų Rusijos restoranų tinklų franšizės davėjai

Balandžio 28 d., Vilniuje vyksiančios tarptautinės franšizavimo dienos "BRAND 4 BALTIC" renginiuose Lietuvos verslininkai turės galimybę užmegzti bendradarbiavimo kontaktus su beveik 400 restoranų Rusijoje ir 8 aplinkinėse valstybėse valdančios įmonės "ROSINTER RESTAURANTS" franšizės davėjais.

ADVANCED ADVICE tyrimas: Lietuva ir Latvija yra patrauklios užsienio franšizių plėtrai

Projekto „BRAND 4 BALTIC“, įgyvendinamo pagal Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą, metu buvo atliktas pirmasis Lietuvos ir Latvijos regionų patrauklumo franšizavimui tyrimas. Jo rezultatai patvirtino, kad sąlygos verslo plėtrai franšizės pagrindu Lietuvoje ir Latvijoje yra palankios bei buvo nustatyti franšizavimo plėtrai patraukliausi regionai.

Pastatų energetikos auditoriai „IRT SURVEYS“ ieškos partnerių Lietuvoje

Didžiausia Europoje pastatų energetinio audito kompanija „IRT SURVEYS“ balandžio 28 d. Vilniuje verslo bendruomenei pristatys savo franšizę ir ieškos verslo partnerių Lietuvoje.

Lietuvos verslininkai skatinami įvertinti franšizavimo privalumus

Siekiant atkreipti dėmesį į franšizavimo tendencijas ir situaciją Lietuvoje bei paskatinti verslininkus apsvarstyti šį verslo plėtros būdą, balandžio 20 dieną buvo pristatyta verslo bendruomenei skirta knyga „Franšizės įsigijimas: greitkelis į verslo sėkmę".

Naujas portalas - daugiau galimybių Lietuvos verslui užsienio rinkose

ADVANCED ADVICE pristato Lietuvos garbės konsulų portalą www.honoraryconsuls.lt.

ADVANCED ADVICE tapo Baltijos vadybos plėtros asociacijos nare

ADVANCED ADVICE, įsiliedama į Baltijos vadybos plėtros asociaciją, kartu su Pabaltijo regiono aukštosiomis mokyklomis sieks inicijuoti ir įgyvendinti inovatyvius tarptautinius projektus.

Projekto BRAND4BALTIC rezultatai jau prieinami internete

Įgyvendinant projektą BRAND4BALTIC, skirtą franšizavimo kaip verslo modelio populiarinimui Lietuvoje ir Latvijoje, paleistas projekto internetinis portalas  www.brand4baltic.lt.

ADVANCED ADVICE apie verslumo skatinimo iniciatyvas jaunimui

ADVANCED ADVICE direktorius dalyvavo LAISVOJI BANGA radijo laidoje SPRENDIMŲ METAS.

ADVANCED ADVICE Didžiojoje Britanijoje seminare apie investavimą Lietuvoje

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin dalyvavo Didžiosios Britanijos Leeds mieste rengtame seminare apie  verslo investicijų galimybes Lietuvoje.

Kviečiame į nemokamus mokymus franšizavimo tema

2011 m. kovo 23 d. – balandžio 1 d. organizuojami nemokami mokymai tema „FRANŠIZĖ – kaip tapti sėkmingo verslo savininku“.

Lietuvos respublikos garbės konsulų portalas

ADVANCED ADVICE pristato Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos projektą – garbės konsulų portalas www.honoraryconsuls.lt

Užsienio investicijų pritraukimas į Lietuvą

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin kovo 8-10 dienomis Lietuvos delegacijos sudėtyje Didžiojoje Britanijoje skaitys pranešimą, skirtą pritraukti užsienio investuotojus į Lietuvą.

Nacionalinis gėrimų pramonės klasteris

Dienraštis "Verslo žinios" apie siekį įkurti Gėrimų tyrimo centrą

IV-asis Lietuvos Respublikos garbės konsulų kongresas

UAB ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin skaitė pranešimą „Lithuanian Small and Medium Enterprises facing global economy – challenges and opportunities” IV-ąjame Lietuvos Respublikos Garbės konsulų kongrese. Kongrese dalyvavo daugiau nei 100 Lietuvos garbės konsulų iš viso pasaulio. 

Ekspertų susitikimas Briuselyje

Briuselyje vykusiame ekspertų susitikime "Struktūrinių fondų įgyvendinimo mechanizmo modernizavimas" dalyvavo ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin. Susitikimo tikslas buvo surinkti iš ekspertų nuomones dėl patirtų sunkumų įgyvendinant dabartinę Europos Sąjungos struktūrinės paramos geresnio reguliavimo ir veiksmų programą, pabrėžti sunkinančias priežastis, išklausyti idėjas, kurios padėtų sumažinti administracinę naštą įgyvendinant ES struktūrinių fondų paramą po 2013 m. 

Klasterių kūrimas ir plėtra

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin skaitė pranešimą apie Nacionalinio gėrimų pramonės klasterio sukūrimą. Pranešimas bus skaitomas kartu su Romu Apulskiu, Baltijos gėrimų pramonės aljanso Prezidentu renginyje "Žinių tiltai", kurio tema yra "Klasterių kūrimas ir plėtra: pasaulinė praktika".

ADVANCED ADVICE Latvijoje seminare apie franšizes

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin ir franšizės departamento vadovas Severinas Žilinskis dalyvavo Latvijos investicijų ir vystymosi agentūros (LIAA - Investment and development agency of Latvia) rengtame seminare "Franšizė - greitas verslo vystymas ekonominio nuosmukio metu".

Tarptautinė konferencija “Franšizė – naujos verslo galimybės”

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin dalyvavo tarptautinėje frančizavimo konferencijoje ir skaitė pranešimą tema „Franšizė – sparčios verslo plėtros modelis“.

Lietuvos Frašizės centro seminaras „Franšizės sukurimo ir isigijimo algoritmai”.

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin dalyvavo LFC rengtame seminare ir skaitė pranešimą “Franšizės sukūrimo ir įsigijimo algoritmai. Veiklos pagal franšizę ypatumai".

Seminarų ciklas "2007 - 2013 metų ES Struktūrinių fondų galimybės"

ADVANCED ADVICE kartu su Vilniaus universitetu ir ISM vadybos ir ekonomikos universiteto studentų astovybėmis įgyvendino seminarų ciklą „2007 – 2013 metų ES struktūrinių fondų galimybės“.

Seminaras „ES struktūriniai fondai ir jų teikiamos galimybės”

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin vedė seminarą „ES struktūriniai fondai ir jų teikiamos galimybės“.

Pranešimas „EU funding in Lithuania - manoeuvring between ambigous experience and hazy future”.

ADVANCED ADVICE direktorius Ilja Malkin asociacijos British Chamber of Commerce kvietimu skaitė pranešimą „EU funding in Lithuania - manoeuvring between ambigous experience and hazy future”.