Prisijunk prie mūsų

Sveiki, mano vardas yra Ilja.

Daugiau nei prieš 10 metų įkūriau ADVANCED ADVICE ir iki šiol vadovauju jos puikiai komandai.

Jei skaitote šį mano kreipimąsi, tikriausiai žinote, kad ADVANCED ADVICE ieško ir kviečia prie mūsų komandos prisijungti naujus jos narius. Jei dar apie tai negirdėjote, dabar jau tikrai žinote. O gal būtent Jūs ir esate tas žmogus, su kuriuo mums yra pakeliui? Tikimės, kad taip, ir kviečiame pabendrauti.

Apie tai, kokie yra reikalavimai būsimiems darbuotojams ir ką jiems siūlome mūsų komandoje, čia nerašysiu. Visą tai galite sužinoti šiame skelbime:

Labiau su Jumis norėtųsi pasikalbėti apie tai, ko tikimės iš naujų komandos narių ir ko jie gali tikėtis iš mūsų. Tam, kad šis pokalbis būtų labiau struktūruotas, pasinaudosiu geru vadybos įrankiu – Rezultatyvumo ir Vertybių matrica.

Man atrodo, kad, pasižiūrėję į šią matricą, jau galite suprasti, kokių žmonių mes ieškome ir ko iš jų tikimės. Taip - esate teisūs - mums svarbiausia yra vertybės. Ieškome žmonių su patirtimi, tačiau vis tiek mums svarbiausia yra jų požiūris į darbą, požiūris į klientą, požiūris į save. Jei kažko dar nemokate, mes jus išmokysime arba padėsime išmokti patiems. Jei kažko nežinote, patarsime arba parodysime, kaip išsiaiškinti. Svarbu, kad tikėtumėme tuo pačiu ir eitumėme ta pačia linkme.

Taigi, tikiuosi, kad ADVANCED ADVICE Jūs dirbsite dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių joje dirba mano kolegos ir aš.

O mes dirbame ADVANCED ADVICE

  • tam, kad kurtume vertę darbovietei ir klientams, už kurią gautumėme sąžiningą atlygį ir oriai gyventumėme šiandien ir rytoj,
  • todėl, kad norime nuolatos tobulėti,
  • tiems, kuriems galime būti naudingi ir kurie vertina mūsų žinias, kompetencijas bei patirtį,
  • taip ir tiek, kad suteiktumėme pažadėtą naudą ir didžiuotumėmės darbo rezultatais,
  • su tais, kuriais pasitikime, kuriuos gerbiame ir vertiname.   

O kodėl, kam, kaip ir su kuo dirbsi tu?

Jei nori pasitarti, aplikuoti ar tiesiog atsakyti į šiuos klausimus, rašyk man asmeniškai į ilja@aadvice.lt arba skambink +370 610 22776.

Iki pasimatymo.

Ilja Malkin